Pożegnanie maturzystów

W dniu 26 kwietnia 2022r. w świetlicy internackiej wychowawcy zorganizowali pożegnalne spotkanie dla maturzystów pn.  „Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły i ……stały się dorosłe”.

Wydaje się, że nasi wychowankowie tak niedawno przybyli do internatu. Pamiętamy jak byli niepewni obcym miejscu, a teraz kiedy wydorośleli i nabrali doświadczenia życiowego, nadszedł czas pożegnania. Spotkanie było pełne uśmiechu, humoru, dobrych życzeń od wychowawców. Oczywiście nie zabrakło piosenki z repertuaru Czerwonych Gitar pt. „Matura”. Młodzież obejrzała również prezentację ze swoimi zdjęciami, na których uchwycone zostały najważniejsze wydarzenia podczas pobytu w internacie. Wychowankowie otrzymali również pamiątkowe dyplomy. A na koniec był słodki poczęstunek i rozmowy na temat przyszłości naszej młodzieży. Obecni na spotkaniu wychowawcy życzyli swoim wychowankom wysokich wyników na maturze i zrealizowania planów zawodowych i osobistych.

I….naprawdę będzie Nam żal rozstawać się z Wami, drodzy Wychowankowie.