Konkurs walentynkowy – wyniki

15 stycznia odbył się konkurs pt. Historia walentynek. W tym dniu mieliśmy okazję gościć Dyrektor p. Agnieszkę Stańczyk-Jabłońską.

Wszyscy uczestnicy konkursu najpierw mieli okazję wysłuchać kilkuminutowej prezentacji przygotowanej przez Kierownik Internatu p. Anitę Kaczanowską oraz przez wychowawcę p. Wojciecha Szelągowskiego. Następnie odbył się konkurs multimedialny. Grupa 22 uczestników udzielała odpowiedzi na swoich telefonach. Pytania nie były wcale takie łatwe, w dodatku były przygotowane w języku angielskim. Program podsumował wyniki i wytypował 3 osoby z najwyższą liczbą punktów. Za swoją wiedzę oraz za zajęcie trzech pierwszych miejsc uczestnicy Dominik S., Jan S., Michał S., otrzymali słuchawki do telefonu oraz słodki upominek. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy i zapraszamy wkrótce na kolejne konkursy i imprezy. Niestety, nie udało nam się zrobić zdjęć z konkursu, ale za to wrzucamy prezentację oraz pytania konkursowe.

P.S. Dla wszystkich uczestników czekały pyszne ciasta. Jak się możecie domyślić „zniknęły” tego samego dnia. 🙂

Kliknij w wybrane zdjęcie, żeby powiększyć.